DAĞITIM

Ana işi üretici veya tedarikçi olan firmalara ait ürünlerin; belirli bölgelerde dağılımını ve satışını gerçekleştiriyoruz. Pazar payı ve distribüsyon öncelikli ürünlerin satışlarını, sıcak veya soğuk satış yöntemiyle İstanbul Avrupa- Anadolu , Antalya ve Ankara bölgelerinde yapıyoruz. Yüksek bilinirliğe sahip markalar için Türkiye’nin her tarafında depo açabilir, ekip kurabilir ve kısa süre içerisinde çalışmaya başlayabiliriz. Ayrıca işin niteliğinin gerektirdiği özelliklere derhal adapte olur. İşe göre özelleşebiliriz.

Tüm sistemlerimiz satıcıların satış noktasında fatura kesip tahsilat yapmalarına ve sipariş almalarına olanak sağlar. Kullandığımız yazılım ve programlar, GPRS özellikli tablet üzerinde çalışan, sahada gerçek zamanlı stok sorgulama, cari sorgulama ve sipariş alma özelliklerine sahip yazılımlardır. Müşterilerimizin cari risklerini gerçek zamanlı olarak görür, Risk seviyelerine uygun satışlar yapar veya siparişler alırız.

Belli bir rut planına göre müşteri odaklı çalışan ekiplerimiz ile, müşterinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit eder, yapılan iskontoları veya diğer harcamaları takip ederek kontrol altında tutarız.